Tisk na textil technologií DTG

Přímý digitální potisk textilu je nejmodernější metodou tisku, umožňující výrobu od 1ks, neomezené barvy a mikroskopickou přesnost.

Naše firma používá na tisk textilu průmyslové stroje certifikované standardem Oeko-Tex, stejně jako jsou certifikované i barvy, které používáme. Certifikace Oeko-Tex Stadard 100 je mezinárodní certifikační a testovací systém určený pro textilie, které se vyrábí pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.

Na textil lze natisknout takřka cokoliv, naše tisková plocha je až 42 x 60 centimetrů. Tisknout dokážeme ve vysokém rozlišení například i fotografie. Vlákna jsou obarvovány s mikroskopickou přesností DTG strojem tiskovou hlavou a následně je barva fixována průmyslovým lisem. Abychom dosáhli u potisku maximální odolnosti a výraznosti barev, jsou textilie ještě před tiskem podrobeny vysokotlakému penetračnímu nástřiku, který to umožní.

Jak probíhá výroba

Metoda Nano Cut Film

Narozdíl od DTG se zde neobarvují vlákna, ale fixuje se do vláken elastický materiál, vyřezaný do tvaru požadované grafiky. Po dokončení fixačního procesu se materiál stává součástí textilu. Je vhodný navšechny materiály jako je bavlna, syntetika, polyester, elastan, plavkovina apod.

Jednoznačně nejzásadnější výhodou této metody potisků, je možnost vytvoření nespočtu velice úchvatných efektů.

Nejoblíbenější jsou fluorescentní, reflexní, metalické, imitace kovových materiálů, semišové povrchy, žvýkačově nafouknutý potisk nebo holografické. Rádi Vám všechny tyto efekty ukážeme na showroomu nebo na osobní schůzce ve vzorníku.

Individualizace textilu

Chcete-li textil kromě potisku individualizovat, pak Vám rádi realizujeme při výrobě i detailing (detailní modifikace textilu) a branding (označení textilu Vaší značkou), který se tiskne napřiklad za krkem nebo našívá na rukávy, na lemy a nebo zevnitř textilu, prací symboly a údaje o výrobě.

Zajistíme Vám také nezbytnou licenci k pracím symbolům, které jsou chráněny autorským zákonem a další úkony jako je právní ochrana Vaší značky apod.

Některé z mnoha výhod spolupráce s námi

Široký výběr materiálů

Můžete si vybírat obrovského množství kvalitního a textilu. K dispozici máme přes 6000 produktů a sortiment je tvořen z více než 100 prověřených dodavatelů textilu z celého světa.

Certifikace výrobní linky

Naše stroje mají od výroby certifikát Oeko-Tex, splňují tak nejpřísnější světové normy a používáme výhradně ekologické barvy s certifikáty Oeko-Tex.

Certifikace textilu

V nabídce máme i mnoho textilu s různými certifikáty jako je Oeko-Tex Standard 100, GOTS, Fair Trade, WFTO, Fair Trade Foundation, Organic cotton, Bio Cotton.

Rhinestone aplikování designu

Jako velkoobchodní partner značky Swarovski®, máme k dispozici originální krystaly této značky a díky technickým prostředkům i know-how tak možnost vytvářet rhinestone designy

Poradenství a konzultace

Kromě telefonické a elekronické komunikace, Vás rádi uvidíme osobně a to buď na našem showroomu nebo u Vás, kam za Vámi přijedeme přímo se vzorky a ukázkami toho co Vás zajímá.

Grafická podpora

Bezplatně Vám provedeme u Vašich grafických podkladů korekturu, případně tisková data dle zadání vyhotovíme a vytiskneme zdarma i první vzorek, ať vidíte jak textil bude vypadat.

volejte na
+420 775 936 652

nebo na číslo
+420 778 036 268

pište nám
info@innodev.cz

7 dní v týdnu
9:00 - 21:00